בחירת נכונה של רואה חשבון

נכתב על ידי רואה חשבון משה פרג

בדפי המידע שבאתר זה ניסיתי לפרוס בפניך יריעה רחבה ככל האפשר, במגבלות המקום, הנוגעת בהיבטים של הקמה ותפעול עסק פרטי. הספר "המדריך השלם ליזמות עסקית" מביא בפניך את היריעה הרחבה יותר ותוכל להיעזר בו בנושאים נוספים. ניתן לרכוש את הספר בכל חנויות הספרים וגם דרך אתר זה.

בוודאי נתת את דעתך לכך שניהול עסק הוא דבר לא פשוט וכי אתה חייב שלידך יהיה אדם שיבין את צרכי העסק שלך, שבקיא בהיבטים של ניהול עסק, תכנון מס, הנהלת חשבונות, ושיהיה בעל ידע בתחומים משיקים כגון ביטוח ובנקים. אותו אדם הוא רואה החשבון שלך.

אצלנו, במשרד פרג כהן ושות' – רואי חשבון, אנו מבינים את צרכי העסק שלך. אנו רוצים בטובתך. אנו נעשה את הכול על מנת שהשירות שתקבל מאיתנו ישביע את רצונך. צוות רואי החשבון, יועצי המס, מנהלי החשבונות והמזכירות במשרדנו כולם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, שמוכנים לתת שירות מכול הלב. אווירת העבודה במשרדנו היא חיובית, והלקוחות מתקבלים עם חיוך על השפתיים.

 

צורת העבודה עם משרדנו

מתן שירות טוב מותנה בשיתוף פעולה מלא בין הלקוח לבין נותן השירות במשרדנו. צורת העבודה עם משרדנו נבנתה כך שמטלות העבודה תהיינה ברורות הן לצוות העובדים והן ללקוחות, וימנעו "נפילה בין הכיסאות". לכל לקוח במשרדנו, המבצע את הנהלת החשבונות באמצעותנו, מוצמד מנהל חשבונות בעל ניסיון, המכיר את התיק האישי שלו לעומק. הלקוח מביא בתחילת כל חודש, רצוי עד 5 לחודש, את מסמכי הנהלת חשבונות לחודש הקודם ואת רשימת המשכורות. מנהל החשבונות בודק את שלמות המסמכים ומכניס אותם למחשב. סכומי המע"מ החודשיים ומקדמות מס הכנסה מחושבים אוטומטית באמצעות המחשב. אנו לא נוקטים בשיטות ידניות מיושנות המועדות לטעויות.

התשלום החודשי למוסדות נעשה על ידי משרדנו. הלקוח משאיר אצלנו שיקים חתומים ואנו חוסכים לו את הטרדה לשלם בעצמו, דבר הגוזל ממנו זמן רב.

אחת לרבעון אנו מכינים דוח רווח והפסד בתוכנת אקסל, מעירים את הערותינו (כגון האם ישנן הוצאות שהוא לא מנצל באופן מיטבי), ושולחים ללקוח את הדוח בדוא"ל. מטרתו של דוח זה היא ליצור דו שיח בינינו לבין הלקוח, באמצעותו הלקוח מודע להתחשבנות החלקית שלו עם שלטונות המס. במידת הצורך אנו ממליצים לתקן את שיעור מקדמות המס או הביטוח הלאומי.

לקראת סוף השנה אנו שולחים תזכורת בנוגע למטלות שאותן צריך הלקוח לבצע בתאריך 31 לדצמבר, כגון ספירת מלאי, הפקדות לקרנות השתלמות וכד'.

לפגישת יעוץ ראשונה בחינם עם רואי החשבון משה פרג או אילן כהן

טל' – 6288180 שלוחה 0

 

השארת תגובה