אלון כהן

רואה חשבון

אלון כהן הוא רואה חשבון צעיר בעל ניסיון של מספר שנים בעבודה מול עסקים קטנים ובינוניים. אלון אחראי על ביקורת דוחות כספיים של חברות והכנת דוחות אישיים והצהרות הון של פרטיים.

אסתי קופמן

יועצת מס

יועצת מס אסתי קופמן עובדת במשרדנו משנת 1988 ועוסקת ביעוץ מס והנהלת חשבונות. לאסתי יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים והיא בעלת ידע רב בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון חקלאות, תעשייה ועובדי שטחים.

שרון וקנין

יועצת מס

יועצת מס שרון וקנין עובדת במשרדנו משנת 1992 ועוסקת ביעוץ מס והנהלת חשבונות. לשרון יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים והיא בעלת ידע רב בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון עובדי שטחים, קבלנים, נותני שירותים ותעשייה.

עדנה נבון פרג

יועצת מס

יועצת מס עדנה נבון פרג היא יועצת מס ומנהלת חשבונות משנת 1976 ועובדת במשרדנו משנת 1981. לעדנה יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים והיא בעלת ידע רב בנושאים הקשורים למדען הראשי, בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון היי טק, עובדי שטחים, קבלנים ותעשייה.

אירינה טקצ'וב

יועצת מס

יועצת מס אירינה טקצ'וב היא יועצת מס ומנהלת חשבונות משנת 1997 ועובדת במשרדנו משנת 1999. לאירינה יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים והיא בעלת ידע רב בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון תעשייה, נותני שירותים, עובדי שטחים וקבלנים.

מילה מטב

מנהלת חשבונות בכירה

מנהלת חשבונות בכירה מילה מטב היא מנהלת חשבונות משנת 1991, והצטרפה למשרדנו בשנת 2006. למילה יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים, והיא בעלת ידע רב בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון קבלנים, עובדי שטחים ונותני שירותים.

גלית מדינה

מנהלת חשבונות בכירה

מנהלת חשבונות בכירה גלית מדינה היא מנהלת חשבונות משנת 2003, והצטרפה למשרדנו בשנת 2006. לגלית יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים, והיא בעלת ידע בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון עובדי שטחים, קבלנים ונותני שירותים.

אילנית צריקר

מנהלת חשבונות בכירה

מנהלת חשבונות בכירה אילנית צריקר היא מנהלת חשבונות משנת 1998, והצטרפה למשרדנו בשנת 2008. לאילנית יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים, והיא בעלת ידע בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון נותני שירותים, קבלנים ותעשייה.

רותי לביא

מנהלת חשבונות בכירה

מנהלת חשבונות בכירה רותי לביא היא מנהלת חשבונות משנת 1998, והצטרפה למשרדנו בשנת 1999. לרותי יש ניסיון בכל סוגי העסקים, בעיקר בתיקי עצמאים.

גבי מירופסקי

מנהל חשבונות בכיר

מנהל חשבונות בכיר גבי מירופסקי הוא מנהל חשבונות בכיר משנת 1983. הוא הצטרף למשרדנו בשנת 2013. לגבי יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים והוא מטפל במשרדנו בחברות שונות.

לימור

מנהלת חשבונות בכירה

מנהלת חשבונות בכירה לימור היא מנהלת חשבונות משנת 1998, והצטרפה למשרדנו בשנת 2012. ללימור יש ניסיון רב בכל סוגי העסקים, והיא בעלת ידע בנושאי שכר, לרבות שכר במגזרים מיוחדים כגון נותני שירותים, קבלנים ותעשייה.

ילנה לוין

מתמחה בביקורת

ילנה הצטרפה למשרדנו בשנת 2018 והיא עוסקת בביקורת של חברות ובהכנת דוחות של עצמאים ושכירים. ילנה היא בעלת ניסיון של 5 שנים בביקורת.

מזכירות ואדמיניסטרציה

בת שבע נגר

מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירה ראשית

בת שבע נגר עובדת כמזכירה ראשית ומנהלת אדמיניסטרטיבית משנת 1982 והצטרפה למשרדנו בשנת 1988. לבת שבע יש ניסיון רב בעבודת מזכירות ואדמיניסטרציה והיא משמשת כאשת הקשר הראשית בין המשרד לבין שלטונות המס ובין המשרד ללקוחותינו.

אורית פרג

ממלאת מקום מזכירה

אורית פרג עובדת עם משרדנו כממלאת מקום המזכירה.