הצהרת נגישות

כללי

משרד רו”ח פרג כהן ושות שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. משרד רו”ח פרג כהן ושות השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה נגישות האתר מאמצים מסייעים לכל המשתמשים ולכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות מופעלת pereg.com

pereg.com עושה של UserWay נגישות לאינטרנט יישומון זמין המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת pereg.com כדי לשפר את תאימותו להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

באתר pereg.com ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור

משרד רו”ח פרג כהן ושות ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו גם סורקים באופן קבוע pereg.com עם UserWay’s סורק נגישות לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן pereg.com נגיש לחלוטין, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו pereg.com או זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר משרד רו”ח פרג כהן ושות תמיכת לקוחות כדלקמן:

אימייל: [email protected]