ספרי מתח

סיפור טוב הוא מזון לנשמה

מלכודת פתאים

תקציר הספר
השעה שבע ורבע בערב. עו”ד דן בהט עומד לעזוב את משרדו, הממוקם בקומה ה-47 במגדלי עזריאלי, כאשר הוא מקבל שיחת טלפון מוזרה. בעקבות שיחה זו הוא מוצא את עצמו מעורב, בעל כורחו, ברצח מסתורי אשר ישנה את חייו לעד.

פענוח הפשע מוביל אותו למפגשים בלתי צפויים עם אנשים רבי עוצמה המתמודדים זה מול זה בתחרות שבה הכול מותר, עם ברוני פשע שאינם בוחלים באמצעים כדי להשיג את מטרותיהם, ועם פוליטיקאים מושחתים הבוחשים בעסקאות נדל”ן מפוקפקות. במהלך פיתרון תעלומת הפשע נקרע דן בהט בין משיכתו לאפרת, עורכת דין צעירה וחטובה לבין יחסיו ההולכים ומתהדקים עם מירי רוקח, אדריכלית צעירה, המשתפת אתו פעולה על מנת להביא לפתרון תעלומת הרצח ובפענוח שיר תמים, ההופך לצופן המוביל לאוצר יחיד במינו.

זהו ספר מתח רב תהפוכות וגילויים שיגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם מוכרים את ביתכם בתל אביב…

המחבר, משה פרג, הנו רואה חשבון העוסק בפרקטיקה מזה שנים רבות. באמתחתו שני ספרי ייעוץ בתחום של ניהול עסקים. זהו ספרו העלילתי הראשון

אמת חסויה

תקציר הספר
חודש אוגוסט 2010. בית החולים ברזילי באשקלון עורך את טקס הנחת אבן הפינה לאגף החדש על שם סגן אנדריי שפר ז”ל, בעל עיטור העוז ממלחמת לבנון הראשונה. הנהלת בית החולים אינה יודעת מדוע החליט התורם, מיליארדר הולל ופוחז מארה”ב, להעלות את התרומה דווקא לבית החולים האפרורי הזה. גם תמי שפר, גיסתו של אנדריי, ואלמנתו של אחיו אריק, קצין מודיעין מצטיין ששם קץ לחייו שתים עשרה שנים קודם לכן, אינה מבינה מדוע.

כך נפתחת עלילתו של סיפור מפתיע, מזעזע ורב תושייה ותחכום, אך היא מסתיימת הרחק הרחק משם, במקום שבו  הבגידה, התככים, האהבה, המעוף והאמת נפגשים. ספר שלא יאפשר לכם לחמוק מהתמודדות עם האמת שלעתים נראית כבלתי אפשרית.

המחבר, משה פרג, הנו רואה חשבון העוסק בפרקטיקה זה שנים רבות. באמתחתו שני ספרי ייעוץ בתחום של ניהול עסקים. זהו ספרו העלילתי השני.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

השאר פרטים או חייג אלינו למספר 08-6288180 שלוחה 0

בואו נגלה מה יצמח מהקשר שלנו
השאירו פרטים לקביעת פגישת היכרות