עדכונים שוטפים 27.12.2020‎

רו"ח משה פרג

רו"ח משה פרג

עדכונים והפעם לא בהדגש על מענקי הקורונה!

לקוחות יקרים!

הפעם לא בהדגש על מענקי הקורונה!

כפי שסברתי עוד בתחילת מגיפת הקורונה, המשבר הכלכלי ילווה אותנו מספר שנים (אני הערכתי 5 שנים). הקורונה גרמה לשינויים באורח החיים שלנו (ובעיקר של הילדים ובני הנוער), שחלקם יישאר אתנו לתקופה ארוכה. במקביל לריחוק החברתי שנכפה עלינו, טכנולוגיות רבות התפתחו בקצב מהיר מאוד ויאיצו תהליכים שניצניהם כבר נבטו בשנים האחרונות, כגון היכולת לעבודה מרחוק, קיום פגישות עסקיות ללא נוכחות פיזית, והכי חשובה – התפתחות מרשימה בתהליכי פיתוח תרופות שתתבטא גם במציאת תרופות למחלות אחרות. מצאתי מאמר מעניין, לא ארוך במיוחד, של אדם שנחשב בר סמכא בעולם, על השפעות הקורונה וההתאוששות הכלכלית.

https://newmedia.calcalist.co.il/magazine-24-12-20/m02.html

במקביל, בחרתי לשלוח לכם גם מאמר מעניין על הונאה מתוחכמת הקשורה להשקעות בהיי-טק, שבה היו קשורים אנשים שנחשבו כאמינים למדיי. הסיבה שבחרתי לשלוח את המאמר היא כדי שתראו מהו המשקל הרב שאנשים מנוסים נותנים למעמד ולמוניטין שיש לאנשים, כשהם בוחרים להשקיע בטכנולוגיות.

https://newmedia.calcalist.co.il/magazine-24-12-20/m01.html

סוף שנה – אנא בצעו את מה שצריך לקראת סוף השנה, כפי שכתבתי לכם באימיילים האחרונים. אנא קראו גם את החוזר ששלחתי לכם בתאריך 11.11.2020 ובו הנחיות להכנת הדוחות האישיים של שנת 2020.

 אני מאחל לכם בריאות והצלחה…. לכו להתחסן… זה מה שיוציא אותנו הכי מהר מהסגרים והבידודים.

חיבוק וירטואלי!

שתפו עם חברים:

המאמרים האחרונים שלנו

השאר פרטים ונשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ ללא עלות

נושאים קשורים שעלולים לעניין אותך

דילוג לתוכן